+370 612 08164
Skaičiuoklė

Oro transportas

Turite eksporto arba importo prekių, kurias skubiai reikia gabenti dideliais atstumais? Visus Jūsų poreikius mielai patenkinsime pačiu greičiausiu ir saugiausiu būdu — oro transportu.

Mūsų klientų apklausa parodė, kad pagrindiniai kriterijai renkantis mūsų kompanijos oro transporto paslaugas – Operatyvumas, Profesionalumas, Patikimumas. Šios transporto įmonės vertybės užtikrino mūsų klientų lojalumą ir padarė tinkamą įdirbį ateities įvaizdžiui.

Mes – aviakompanijų krovinių agentas Lietuvoje, parinksime Jūsų kroviniui tinkamiausią maršrutą, atsižvelgiant į krovinio pobūdį, gabaritus bei pageidaujamą pristatymo terminą.

Pasinaudojant plačiu savo partnerių užsienyje tinklu, DJV Transport pristatys Jūsų krovinį “nuo durų iki durų”.

Apie mus

UAB „DJV Transport“ – Perspektyvi ir sparčiai besiplečianti transporto paslaugų ir ekspedicijos įmonė, galinti Jums pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas. Jūsų krovinį galime nugabenti ir į kitą gatvės pusę, ir į tolimiausią pasaulio kampelį. Mums patikėtas krovinys galutinį tikslą pasieks saugiai, greitai ir už pačią patraukliausią kainą.

Skaičiuoklė

Sužinokite preliminarias dalinių krovinių pervežimo kainas.
Jei pasirinkime nepaminėtos kryptys, ar pateikti kiekiai yra per maži, tiesiog paspauskite mygtuką “Toliau”, užpildykite trumpą užsakymo formą ir mes per 24 valandas pateiksime kainą už kurią galėsime pervežti jūsų krovinį.