+370 612 08164
Skaičiuoklė

Jūros transportas

Sujungiame krovinių gabenimą konteineriniais laivais ir pervežimą sausumos transportu – jūsų kroviniai patikimai keliauja konteineriuose nuo durų iki durų. Naudokitės patikima transportavimo įranga, aiškiais tvarkaraščiais bei jūrų transporto pigumu. Mes padėsime Jums patekti į visas pagrindines pasaulio rinkas.

Pervežimai jūriniais konteineriais ženkliai sumažina transportavimo išlaidas. Pavyzdžiui, už smulkaus krovinio gabenimą jūriniu konteineriu Jums nereikės mokėti pilno konteinerio kainos, o gabenimo laikas bus panašus, kaip ir vežant pilną konteinerį.

Kiekvieną savaitę kursuojantys konteineriniai laivai gali atgabenti Jūsų krovinius į/iš Tolimųjų Rytų, Azijos, Šiaurės Amerikos, Pietų Europos ir kitų regionų.

Apie mus

UAB „DJV Transport“ – Perspektyvi ir sparčiai besiplečianti transporto paslaugų ir ekspedicijos įmonė, galinti Jums pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas. Jūsų krovinį galime nugabenti ir į kitą gatvės pusę, ir į tolimiausią pasaulio kampelį. Mums patikėtas krovinys galutinį tikslą pasieks saugiai, greitai ir už pačią patraukliausią kainą.

Skaičiuoklė

Sužinokite preliminarias dalinių krovinių pervežimo kainas.
Jei pasirinkime nepaminėtos kryptys, ar pateikti kiekiai yra per maži, tiesiog paspauskite mygtuką “Toliau”, užpildykite trumpą užsakymo formą ir mes per 24 valandas pateiksime kainą už kurią galėsime pervežti jūsų krovinį.