+370 612 08164
Skaičiuoklė

Geležinkelių pervežimas

Krovinių pervežimas geležinkelio transportu svarbus gabenant krovinius į arba iš Rusijos ir kitų NVS valstybių bei visoje Europoje.

Tiesioginės sutartys su AB „Lietuvos geležinkeliai“ bei didelis agentų ir partnerių tinklas NVS, Europos ir Baltijos šalyse leidžia pasiūlyti klientams patrauklias pervežimo paslaugų kainas ir gerą aptarnavimą.

Konkurencinį pranašumą krovinių gabenimo geležinkelių srityje kompanijai suteikia patikimų partnerių importo – eksporto bei muitinės terminalai, į juos ateinančios geležinkelio atšakos, muitinės sandėliai šalia Vilniaus tarptautinio oro uosto.

Apie mus

UAB „DJV Transport“ – Perspektyvi ir sparčiai besiplečianti transporto paslaugų ir ekspedicijos įmonė, galinti Jums pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas. Jūsų krovinį galime nugabenti ir į kitą gatvės pusę, ir į tolimiausią pasaulio kampelį. Mums patikėtas krovinys galutinį tikslą pasieks saugiai, greitai ir už pačią patraukliausią kainą.

Skaičiuoklė

Sužinokite preliminarias dalinių krovinių pervežimo kainas.
Jei pasirinkime nepaminėtos kryptys, ar pateikti kiekiai yra per maži, tiesiog paspauskite mygtuką “Toliau”, užpildykite trumpą užsakymo formą ir mes per 24 valandas pateiksime kainą už kurią galėsime pervežti jūsų krovinį.